KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045302
*
nr 1604 5302
Oljemålning
Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad, i ottan. Olja på pannå, 75x121 cm, yttermått inklusive ram: 90x137 cm
Följerätt
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2024
kl 18:41:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/3 14:22:55
1
Vinnande bud
11/3 15:48:26
1
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt elde i ottan olja olja på pannå oljemålning oljemålningar sverige
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:52
-
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:29
-
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:40
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:55
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:55
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:19
*
Oljemålning
nr 1604 5302
Oljemålning
Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad, i ottan. Olja på pannå, 75x121 cm, yttermått inklusive ram: 90x137 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 6.000 kr |
Såld: | 4.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/3 14:22:55 | 1 | Vinnande bud |
11/3 15:48:26 | 1 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt elde i ottan olja olja på pannå oljemålning oljemålningar sverige
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:52 -
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:29 -
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:40
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:55 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:55 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:19